تبلیغات
آکادمی هنرهای رزمی تبریز - مطالبی پیرامون تفكرات كونگ فو توآ

كونگ فو توآ راز دوستی است در مكتب كونگ فو توآ به زبان زاهد پیر . معنای این واژه وحدت انسان هاست . بیقراری ، اضطراب ، ترس ، وحشت ، احساس پوچی ، افسردگی و هزاران نو عواطف بیمارگونه آورده قرن است . دین ما آزرده جدائیست . این راز مبارزه كونگ فو توآ از كانگ درای دروازه دانایی به دین ما اجرا می شود . آنجا كه نتوانیم سربلند و پر شكوه زندگی كنیم زندگی را بدرود می گوییم زیرا فخر و اقبال رایگان نیست . نبرد راهبر نمایانگر شكافتن مرزهاست و این نبرد راز بزرگ پیروان كونگ فو توآست . كونگ فو توآ یك چالش بزرگ برای كسانی است كه در پی ورزشهای رزمی هستند یا پی خودشناسی می گردند . كونگ فو توآ در بر گیرنده نرمش ها ، حركات بدنساز ، تكنیك های دست و پا ، حركات موجی ، تمرینات تنفسی ، یوگا ، نفوذ بر اجسام سخت ،‌دفاع شخصی ، مبارزات سنتی آزاد و نیمه آزاد ، تمرین های انفرادی و گروهی و نیروی درون می باشد . كونگ فو توآ مانند تمامی هنرهای رزمی اصیل است و شبیه هیچكدام نیست . مانند تمامی هنرهای رزمی اصیل هدفی ورای نیروی بدنی دارد و شبیه هیچكدام نیست ، چون حالتی خاص را در چنته دارد كه در واژه ها نمی گنجد و فقط از آن همراهان است .

مطالبی
از یارومه میرزایی

كونگ فو توآ اسرار انسانیت در معابد كونگ فو توآ راهبر می كوشد تا اندیشه را با بیان روح در شاگرد روان كند . جستجوی مادر كونگ فو راهنمایی انسان هاست ، نشان دادن عدالت است . شناساندن گناه و دروغ به بشر حیران زده است و بالاخره كونگ فو توآ فریاد عقل است . عقل است كه عبور مرز دانایی ها و توانایی هاست . در آماج كونگ فو قدرت آشتی است و انسانهای قدرتمند تجاوزگر نیستند . هر تجاوزی است و هر بیداد گریست در روح ضعیف انسانیست .

آیا انسان را می توان شناخت ؟ فرزندان ما به كجا می روند ؟ آفریننده در پی چیست ؟ آیا می توان از تاخیر كنندگان جلو افتاد ؟ به هوش باشید من قاصد صاعقه ام . جهان پر آشوب امروز با نوجوانان و جوانان شكاك به كجا ره خواهد برد ؟ خود قانون نسل خویش باش . چطور می توان به مردم اراده نوین تعلیم داد ؟

طبقه بندی: کونگ فوتوآ،

تاریخ : چهارشنبه 1390/01/24 | 02:44 بعد از ظهر | نویسنده : Ali Reza | نظرات

  • فروش بک لینک | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ